Koncert Tango

  • Data: 8 czerwiec 2019
  • Godzina: 19:00
  • Typ wydarzenia: Koncert
  • Lokalizacja: Wrocław, Poland
  • Miejsce: Pub Cztery Pory Roku. ul. Mickiewicza 62, 51-684 Wrocław

Koncert Tango we Wrocławiu! 

Zapraszamy na kameralny, intymny koncert zespołu Bandonegro do Wrocławia!

Klimatyczny Pub Cztery Pory Roku, kieliszek dobrego wina i zmysłowe tango !
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsc oraz biletów telefonicznie: +48 71 348 08 21 , +48 787 191 675

 

Młodość, pasja i gorący temperament – Bandonegro to niesamowite brzmienie inspirowane muzyką tango.

Muzycy specjalizują się w gatunku „Tango Nuevo” i „Neo Tango” tworząc również autorskie, unikatowe kompozycje. Są zwycięzcami największego konkursu gatunku “Tango Nuevo” na świecie – PIF Castelfidardo we Włoszech.

Michał Główka- Bandoneon/Accordion
Jakub Czechowicz- Violin
Marek Dolecki- Piano
Marcin Antkowiak- Double Bass

Zespół założony w 2010 r. swoją ekspresją i pomysłem muzycznym, od początku podbił serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Otwartość gatunkowa i poszukiwanie nowych środków wyrazu, powoduje niesamowite możliwości odbioru muzyki Bandonegro. Dźwięk zespołu idealnie wypełnia zarówno gigantyczne hale widowiskowe jak i prestiżowe sale koncertowe.

Muzycy mają za sobą występy z największymi gwiazdami estrady, takimi jak: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Mieczysław Szcześniak, Andrzej Piaseczny czy Helena Vondrackova.

Z drugiej strony mieli zaszczyt wystąpić na honorowych galach z udziałem Krzysztofa Pendereckiego czy Lecha Wałęsy.

Sami mówią o sobie tak:

„Eksperymentowanie z muzyką TANGO!” – to stało się naszą obsesją i motorem napędowym wszystkich działań. Dziś gramy, tworzymy, wnikamy w świat kultury chcąc także wnieść cząstkę siebie.

Naszym marzeniem jest aby w XXI wieku tango ponownie było na topie i porwało do tańca wszystkich ludzi, w rytm naszej muzyki!

#bandonegroontour