Balety w Imparcie: Tango

  • Data: 27 październik 2018
  • Godzina: 19:00
  • Typ wydarzenia: Milonga
  • Lokalizacja: Wrocław, Poland
  • Miejsce: Centrum Sztuki Impart

Bandonegro w Strefie Sztuki Impart

 

Tango Wrocław – koncert Bandonegro już 27 października.

 

Po raz drugi w tym roku Strefa Kultury Wrocław zaprasza na najbardziej roztańczoną imprezę w mieście.

Po plenerowym otwarciu cyklu w rytmie swinga, tym razem Balety w Imparcie zagoszczą we wnętrzach Mazowieckiej 17. Swoje taneczne umiejętności będzie można sprawdzić w jednym z najbardziej temperamentnych stylów tańca – tangu.

Zapewniamy rozgrzewkę z DJ’em, lekcje otwarte prowadzone przez wrocławskich tangueros, pokazy profesjonalistów, prezentacje szkół tanga oraz milongi z zespołem na żywo. Gościem tej edycji będzie pochodzący z Berlina Malachai Payne, tancerz i nauczyciel tanga. Pasję do tańca towarzyskiego odkrył w wieku 14 lat. Wraz z nim zatańczy Ala MaLisa, tancerka, choreografka i DJ’ka.

Na żywo zagra zespół Bandonegro, który od lat zmienia milongi w prawdziwe święto muzyki i tańca. W swoim repertuarze posiada tradycyjne tanga argentyńskie, przetestowane na parkietach całej Europy oraz alternatywne oraz autorskie kompozycje i tangowe aranżacje światowych przebojów.

Podczas otwartych lekcji, lokalni tangueros wprowadzą wszystkich początkujących w tajniki tańca. Dodatkowo, w trakcie każdej milongi pomogą dotrzymać kroku.

W cenie biletu mieści się: pokaz pary profesjonalistów na scenie teatralnej, pokaz po-warsztatowy tanga, lekcja otwarta, zabawa taneczna oraz degustacja wina poprowadzona przez sommeliera.

Więcej informacji:

Balety w Imparcie: Tango – impreza taneczna

#bandonegroontour