Argentyna Tango Live Show

  • Data: 18 październik 2018
  • Godzina: 19:00
  • Typ wydarzenia: Koncert
  • Lokalizacja: Poznań, Poland
  • Miejsce: Scena Wspólna Brandstaettera 1

Argentyna Tango Live Show Poznań

 

Szanowni Państwo, ponownie wracamy do Poznania z naszym spektaklem “Argentyna”, tym razem na rozpoczęcie Międzynarodowego Maratonu Tanga “La Endorfina”. Zagramy spektakl na Scenie Wspólnej przy Cytadeli.

“ARGENTYNA”
Sto pięćdziesiąt lat temu, po drugiej stronie Atlantyku, w tętniącym życiem i mówiącym językami trzech kontynentów Buenos Aires, narodził się nowy taniec. Tango zawładnęło sercami, umysłami i nogami ówczesnych Porteños i w tempie błyskawicy pojawiło się na salonach całego świata.
Pełne emocji, dynamiki, walki i tęsknoty, jest jak trzyminutowy romans na parkiecie. Budzi skrajne odczucia. Intryguje. Jest odważne, egzotyczne, a jednocześnie bliskie każdemu z nas. Bo serce każdego z nas bije w rytmie tanga. „Argentyna” to opowieść o miłości i tęsknocie, która wraz
z rzeszami imigrantów przypłynęła do Buenos Aires w poszukiwaniu lepszego życia. W poszukiwaniu szczęścia. Wieczorami tańczyli i grali tango chcąc powiedzieć całemu światu o swoich uczuciach. Czy odnaleźli się w gęstej sieci ulic wielkiego miasta? Czy pokochali swoją nową ojczyznę?

OBSADA:
Bandonegro Tango Orquesta – muzyka na żywo
Anita Escobar & Adrian Luppi
Agnieszka Stach & Tymoteusz Ley
Agata Czartoryska & Michał Kaczmarek

oraz tancerze Teatru Tanga

bilety w cenie 80 zł dostępne online
https://teatrtanga.pl/bilety/

oraz

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-argentyna-tango-live-show–43820?id=211311

serdecznie zapraszamy!!!

www.teatrtanga.pl

#bandonegroontour