Krakus Aires Festival

  • Data: 6 Maj 2019
  • Godzina: 19:00
  • Typ wydarzenia: Koncert
  • Lokalizacja: Kraków, Poland
  • Miejsce: Teatr im. Juliusza Słowackiego

Zapraszamy na Galę Tanga, koncert tanga argentyńskiego w wykonaniu orkiestry Bandonegro oraz śpiewaka Andresa Martorella. Oprócz muzyków, na scenie pojawią się tancerze z Argentyny, Urugwaju, Włoch i Polski. Na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego wystąpią gwiazdy światowego formatu Gaston Torelli, Mariana Dragone, Majo Martirena, Martin Almiron, Gianpiero Galdi, Lorena Tarantino, Tymoteusz Ley i Agnieszka Stach.

Koncert dedykowany jest zarówno miłośnikom muzyki tangowej jak i tancerzom. Tango Gala będzie oficjalnym zakończeniem międzynarodowego wydarzenia Krakus Aires Tango Festival.

Bilety 100 zl
rezerwacje ONLINE https://teatrwkrakowie.pl/Rezerwacja/OrderTickets.aspx?event_id=8098
Rezerwacje telefoniczne: tel: 12 424 45 28

Bandonegro to światowej klasy orkiestra tango. Niepowtarzalny pomysł muzyczny, pasja i doskonałe wyczucie stylu sprawiły, że grupa młodych, polskich muzyków podbija serca słuchaczy na całym świecie. Są uważani za najlepszy europejski zespół tango młodego pokolenia i wschodzące gwiazdy tego gatunku.

Swoją przygodę rozpoczęli w wieku 15 lat wygrywając prestiżowy konkurs “Pif Castelfidardo” we Włoszech (kategoria Nuevo Tango), a po roku nagrali swój debiutancki album “Tango Nuevo by Astor Piazzolla”, który zaskoczył polskich krytyków muzycznych.

Krakus Aires Festival

Krakus Aires to festiwal realizujący szalony pomysł na milongi od 14:00 do 7:00 rano od środy do poniedziałku w 13 różnych lokalizacjach.

#bandonegroontour